Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školní řád

18. 10. 2006

Do této školy se může přihlásit každý a odhlásit se můžete kdykoli,bez udání důvodu. Nesmí se tu používat vulgární výrazy ani kletby,které se nepromíjejí. Všichni musí poslat vyplněnou přihlášku pro zapsání ke studiu,které potrvá 7 let. Kdo se nepřihlásí do 31.8. včetně, bude zapsán pro studium následujícího ročníku.Prefektem se smějí stát studenti,jež započnou 5.ročník,primusem před začátkem 7.ročníku.Prefekti a primusové se vždy vybírají dva,jeden kluk a jedna holka.Při postupu do 6.ročníku student prefektem zůstává,z 5.budou ustanoveni další dva.Profesorem se můžou stát všichni,jež dokončili 7.ročník studia,případně ho nezapočali vůbec.V obou případech mi napište e-mail,je uveden v přihlášce. Student školy musí navštěvovat všechny povinné předměty,od 3.ročníku alespoň 2 nepovinné z pěti. Z každého předmětu,který navštěvoval,musí na konci roku skládat zkoušky,na konci 5. roku skládá zkoušky NKÚ a na konci 7. zkoušky OVCE.Pokud student z nějakého nepovinného předmětu zkoušky neskládal,nemůže ho v příštím školním roce navštěvovat,může ale požádat o zadání a vypracovat zkoušky dodatečně. Studentům se doporučuje zapisovat nebo nějak si ukládat látku z hodin.Na nepovinné předměty se přihlašovat nemusí,stačí poslat aktuální DÚ. Vyučující vkládají do učeben výklad přibližně každých 14 dní.Pokud nebudou moct,oznámí to řediteli a ten obstará suplování.Musí zhotovovat závěrečné zkoušky a posílat je řediteli pro kontrolu. Pokud nějaký student poruší školní řád,může být potrestán těmito tresty: 1.stupeň:Vyloučení ze školy  2.stupeň:poslední šance,podmíněné vyloučení   3.stupeň:Odebrání 50 bodů jeho koleji  4.stupeň:Odebrání 30 bodů jeho koleji   5.stupeň:Eseje na různá témata       Po opakovaném porušování se trest vždy zvedne o jeden stupeň.Všichni bez výjimky musí dodržovat školní řád.Učebny jsou formou návštěvních knih. Studenti jsou o nových hodinách informováni na rozvrzích.Pomáhat s DÚ je povoleno, ne však prozrazovat přímou odpověď.Studenti se mohou zúčastnit soutěží o body,nesmí vašak prozrazovat řešení. Tak to je snad vše.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

školní rok

(Hana Farniková, 19. 7. 2007 15:58)

Jen jsem se chtěla zeptat na této škole je jeden školní rok 10měsíců?

SUPER

(LENKA SOVADINOVÁ, 11. 7. 2007 11:43)

MÁŠ TO TU SUPER A ŘÁD JDE MOC BICH SE CHTĚLA STÁT TVÍM ŽÁKEM DĚKUJI JESTLI TO PŮJDE

Nová škola

(xxx, 7. 6. 2007 7:34)

nová škola na www.skolahp.blog.cz tak se mrkněte a přihlaste

jak to bude vypadat? - reakce

(Carol Smithová, 7. 5. 2007 20:04)

Milá Diadoro, k těm úkolům... Bude to pár otázek na téma další hodiny, kratší eseje ( přece po vás nemůžeme chtít eseje dlouhé jak seminární práce :o)), otázky, na které najdeš odpověď v minulých hodinách... Záleží čistě na profesorovi, jaký typ DÚ zvolí. Ale zhruba tak nějak to bude vypadat. Na vypracování DÚ budeš mít cca 10 dní.

jak to bude vypadat?

(Diadora Black, 31. 3. 2007 18:14)

ahojky je to tu moc skvělé takoví blogísek jsem už ldouho neviděla a do této školy bych radši chodila než do té normální:(...ale k věci chtěla bych se zeptat jak asi ty úkoly budou vyadat co tam budu muset dělat atd... díyk za odpověd

Zpráva pro všechny

(Carol Smithová, zástupkyně ředitelky, 27. 3. 2007 15:09)

Terka- s úkolama si nedělej hlavu, budeš mít na ně dost času. Hodina je jednou za 14 dní. Co se týče ohledně zapomínání úkolů, musíš poslat alespoň každý třetí úkol. Případné neposílání bude nějaké mírné postižení... Paní ředitelka mi ještě nesdělila, jak se bude vypořádávat se studenty, kteří opakovaně neposílají DÚčka. Ale fakt to nic není.
Veronika- začíná se učit od září 2007. Žáci se pořád přihlašují, ale myslím, že profesorský sbor už je kompletní...

Ahoj

(Veronika, 18. 3. 2007 18:08)

Ahoj prosímvás a to se můžeme učit až od toho školního roku?Zatím se tu jenom žáci přihhlaují?

ukoly

(terka, 18. 3. 2007 10:18)

ahoj nevim jestli jsem se jen překlepla o řádek nebo jsem se přehlídla...aleneviděla jsem tu nic o ukolech.....co když je budu opakovaně zapomínat???jaké budou tresty za tohle???

ukoly

(terka, 18. 3. 2007 10:18)

ahoj nevim jestli jsem se jen překlepla o řádek nebo jsem se přehlídla...aleneviděla jsem tu nic o ukolech.....co když je budu opakovaně zapomínat???jaké budou tresty za tohle???

pro zakon

(x-klara, 17. 3. 2007 18:19)

hele ale toto neni obycejna skola vis to neni jak ve skole tady u nas..

zakon

(veronika, 17. 3. 2007 13:52)

hodina bi mela di celou hodinu.....v takove skole bi mel bit zvonek naryzen na prestavkua na hodinu.......